پیام مدیریت
شرکت پیشگام صنعت ابزار، فعال در زمینه تهیه تجهیزات و قطعات فرایند هات‌تپ و انسداد خط لوله، و پیشروترین واحد عملیاتی در زمینه انجام فرایندهای مذکور، پس از سپری کردن بیش از 16 سال فراز و نشیب و کسب تجارب غنی در زمینه‌های فنی و درک نیازهای مشتری، امروز عزم خود را جزم کرده تا با مساعدت پرسنل کارآزموده و مهندسان و مشاوران با تخصص خود، گستره‌ی فنی و جغرافیایی خود را ارتقاء داده و بدل به قطب فرایند هات‌تپ در منطقه شود. بزرگ‌ترین سرمایه ما، یعنی تجربه بیش از 4000 عملیات هات‌تپ و انسداد، تمام معایب فنی و انسانی احتمالی، و کلیه مخاطرات ممکن ایمنی و محیط زیستی را پیش چشمانمان قرار داده و ما را به طرح‌ریزی یک نظام جامع مدیریتی جهت تفوق بر آن‌ها واداشته است. این نظام جامع دارای افق‌ها و چشم‌اندازهای زیر است:

• بهبود مستمر فرایندها و برنامه‌ریزی‌ها با استفاده از تیم تخصصی تحقیق و توسعه که مجموعه دانش علمی و تجربه فنی را راهنمای کار خویش قرار داده است.
• تلاش جهت تأمین رضایت مشتریان از طریق همکاری متقابل، درک نیازها و محدودیت‌ها، برقراری ارتباط مستمر و پایدار و تضمین درازمدت خدمات و فرایندها.
• توسعه منابع انسانی به فراخور بهبودهای مستمر فنی، از طریق آموزش مستمر پرسنل و به کار‌گیری نیروهای متخصص و مجرب.
• استفاده از فن‌آوری‌های به روز، و تعمیرات و نگهداری مستمر تجهیزات جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی، کاهش ضایعات و هدر رفت‌ها در فرایند تولید و انجام عملیات.
• به کار گیری استانداردهای بهداشتی و ایمنی محیط کار و نیروی انسانی، و استفاده از مقررات و دستورالعمل‌های زیست‌محیطی جهت حفظ ایمنی و بهداشت نیروی انسانی، محیط کار و محل انجام پروژه‌ها.

این خطوط کلی نقشه راه و خط‌مشی کیفی این سازمان بشمار رفته و از این‌رو تمامی عوامل شرکت پیشگام صنعت ابزار، اعم از تیم مدیریتی و اجرایی، متعهدند که خود و همدیگر را با این رئوس هماهنگ کنند. امید است این تلاش ضمن جلب اعتماد مشتریان، دورنمای کلی شرکت یعنی تبدیل شدن به بهترین تأمین کننده قطعات مورد نیاز در صنایع خطوط لوله و بهترین مجری عملیات هات تپ و انسداد در ایران و کشورهای همسایهرا محقق سازد.
رئیس هیئت مدیر
سید حسن میر‌هاد‌یزاده